MCD to doświadczony zespół pracowników. Od 1997 roku profesjonalnie zajmujemy się magazynowaniem, logistyką i realizacją sprzedaży.

Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją nośników muzycznych dla największych firm fonograficznych działających na polskim rynku (Sony Music Poland, Warner Music Poland).

Obecnie podstawową działalnością jest dystrybucja towarów  powierzonych nam przez dostawców i producentów różnych branż, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

MCD realizuje zamówienia i zwroty spełniając szczegółowe warunki dostaw i zwrotów poszczególnych odbiorców – kodowanie produktów, dokumenty dostaw lub zwrotów, sposób konfekcjonowania, opakowania przesyłek, oznakowanie dostaw, awizacja dostaw, monitorowanie przesyłek.

Nowoczesne metody przesyłania dokumentów sprzedaży (m.in. EDI), wielopoziomowa kontrola przygotowania towarów do wysyłki i odbioru zwrotów, monitorowanie i obsługa stoisk - punktów sprzedaży, serwis gwarantują wysoką jakość usług wykonywanych przez MCD.

Sprawna dystrybucja MCD spełnia zróżnicowane, często nietypowe wymagania odbiorców.

Dostawy w kraju i za granicą realizujemy przy udziale sprawdzonych firm spedycyjnych: DPD Polska, Poczta Polska.  Wszystkie realizowane przez MCD przesyłki są ubezpieczone.

Zintegrowane systemy informatyczne MCD i spedytorów pozwalają na śledzenie każdego etapu dostawy.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń niezbędnych do wykonywania naszych zadań.

Wszelkie kwestie związane z obsługą dokumentów, reklamacji, spedycji etc powierzonego towaru wyjaśnia zespół specjalistów BOK.

 

 Zapraszamy do współpracy.